Manderwood Division 4 League Results

Sat 8 Feb, 2020

     
Haverfordwest CC II 8-1 Camrose II
     
Narberth II P-P St Florence
     
Pennar Robins III 3-3 Broad Haven II
Evan Davies
Sean Edmundson
Tom Probert
   
Solva II 2-1 Neyland II
Corey John
Patrick Clapham
  Jamie Harding
 
St Clears II 1-4 St Ishmaels II
     
Tenby 2-1 Milford United II
James Bridges
Mike Ryder
  Stuart Barlow
 

Sat 1 Feb, 2020

     
Haverfordwest CC II P-P Broad Haven II
     
Pennar Robins III 5-2 St Clears II
Josh Hicks 2
Tom Probert
Marco Valentine
  Sean Seymour-Davies 2

 

Sat 25 Jan, 2020

     
Camrose II 1-3 Milford United II
Norton Williams

 
  Alex Robertson
Liam Parks
Josh Smart
Neyland II 8-2  St Ishmaels II
     
Solva II 2-4 Narberth II
Matthew Evans 2
 
  Jack Webb 2
Aiden Haworth
St Florence II 5-1 St Clears II
Jake Webster 3
Jake Clark 2
  OG
 
Tenby 2-3 Broad Haven II
     

Sat 18 Jan, 2020

     
Camrose II 2-2 Broad Haven II
James Reese
Charlie Hughes
  Rob McNaughton 2
 
Haverfordwest CC II P-P Pennar Robins III
     
Milford United II 1-5 Tenby
     
Neyland II 3-2 Narberth II
     
St Clears II P-P St Florence
     
St Ishmaels II P-P Solva II
     

Sat 11 Jan, 2020

     
Broad Haven II P-P Tenby
     
Milford United II 3-1 Haverfordwest CC II
Liam Parks 2
Joel Codd
   
Narberth II 0-1 St Clears II
    Aiden Rainbow
Pennar Robins III 2-1 Camrose II
Jay Kilby
Gareth Stewart
  Ollie Fair
 
Solva II P-P Neyland II
     
St Florence 5-1 St Ishmaels II
Jake Webster 4
Ash Smith
   

Sat 4 Jan, 2020

     
Camrose II 1-0 Solva II
Tom Banner    
Haverfordwest CC II 4-4 St Ishmaels II
     
Neyland II 6-8 St Florence
     
Pennar Robins III 0-3 Milford United II
     
St Clears II 3-6 Broad Haven II
     
Tenby 3-0 Narberth II
Mike Ryder
Leo Sarrionandia
Harri Phillips
   

Sat 28 Dec, 2019

     
Camrose II 3-1 St Clears II
Charlie Hughes
Joshua Williams
Morgan Bromham
  Sean Seymour-Davies
 
Haverfordwest CC II P-P Broad Haven II
     
Milford United II 2-0 Solva II
Liam Davies
Alex Robertson
   
Narberth II 1-3 Neyland II
Lewys Pennington   Joe Durrant 2
Joe Kennedy
Pennar Robins III 4-5 St Ishmaels II
Patrick McDonagh 3
Liam Williams
   
Tenby 11-2 St Florence
Jerome Mansbridge 3
Dayl Mansbridge 3
Mike Ryder 2
Cameron Ennis 2
Ashley Farmer
  Jake Clarke
Ashley Smith


 

Sat 14 Dec, 2019

     
Camrose II 3-2 Narberth II
Sean Pert
Charlie Hughes
Danny Llewellyn
  Gryff Morgan
Rhys Gomer
 
Neyland II 6-1 Milford United II
     
Solva II 4-2 Pennar Robins III
James Griffin 2
Tom Goodson
Morgan Elliott
   
St Clears II P-P Haverfordwest CC II
     
St Florence 0-1 Broad Haven II
    Johno Jones
St Ishmaels II P-P Tenby
     

Sat 7 Dec, 2019

     
Haverfordwest CC II 2-3 Milford United II
     
Narberth II 0-0 St Ishmaels II
     
St Clears II 8-2 Solva II
     
St Florence 6-1 Pennar Robins III
Jake Webster 2
Ashley Smith
Jake Clarke
George Wilikins
   

Sat 30 Nov, 2019

     
Milford United II 0-2 Broad Haven II
    Rob McNaughton
Josh Richards
Neyland II 4-4 Haverfordwest CC II
     
Pennar Robins III 0-11 Tenby
     
St Ishmaels II 4-4 Camrose II
Pete Tunstall
Chris Gymer
Lewis Barnes
Tyler Shiel
  Luke Eden 2
Charlie Hughes
Rowan Fair
 

Sat 23 Nov, 2019

     
Neyland II P-P Pennar Robins III
     
Solva II P-P Narberth II
     
St Clears II P-P Camrose II
     
St Florence 6-0 Haverfordwest CC II
Jake Webster 3
Aaron Roberts
George Lander
Ash Smith
   
St Ishmaels II P-P Milford United II
     
Tenby P-P Broad Haven II
     

Sat 16 Nov, 2019

     
Broad Haven II 6-1 Pennar Robins III
Jon Jones 4
Chris Bassett
Gareth Pawlett
  Charlie O Sullivan

 
Solva II 1-5 Camrose II
     
St Clears II 5-1 Neyland II
Phil evans 2
Andy McCabe
Tom Hollins
Harry Griffiths
   
St Florence 2-4 Milford United II
Jake Clark
George Lander
   
St Ishmaels II P-P Narberth II
     
Tenby 6-2 Haverfordwest CC II
Daryl Mansbridge 4
Jerome Mansbridge
Mike Ryder
  Connor Duncan 2

 

Sat 9 Nov, 2019

     
Neyland II P-P St Florence
     
Broad Haven II P-P Hwest CC
     
Solva II 0-3 Milford United II
    Joel Codd 2
Tom Blockwell
St Clears ll P-P Pennar Robins lll
     
St Ishmaels II P-P Camrose II
     
Tenby P-P Narberth II
     

Sat 2 Nov, 2019

     
Broad Haven II P-P Haverfordwest CC II
     
Neyland II P-P Milford United II
     
Solva II 9-1 St Florence
Liam Thomas 3
Josh Bland 2
James Griffin
Joe Nash
Rhys Rivers
Tom Goodson
  Jake Webster




 
St Clears II P-P Pennar Robins III
     
St Ishmaels II P-P Camrose II
     
Tenby P-P Narberth II
     

Sat 19 Oct, 2019

     
Broad Haven II 3-1 Camrose II
Rob McNaughton 2
Dave Roberts
  Rowan Fair
 
Milford United II 3-1 Pennar Robins III
Tom Blackwell
Hayden John
Alex Robinson
   
Neyland II 5-2 St Clears II
Andrew Smith 2
Jamie Evans
Joseph Campodonic
Ben Mathias
   
Solva II 1-8 Haverfordwest CC II
     
St Florence 3-3 Narberth II
Jake Webster 3
 
  Luke Evans 2
Rhys Hughes
Tenby 14-0 St Ishmaels II
Daryl Mansbridge 4
Jerome Mansbridge 3
Mike Ryder
Dylan Noot
Jacon Hipkiss
Harri Phillips 3
Leo Sarrionandia
 
   

Sat 12 Oct, 2019

     
Camrose II 4-5 Haverfordwest CC II
Luke Eden 2
Miguel Siso
Nathan Slowe
 
  Gary Reynolds 2
Liam Glover
Will Ashman
Kieran Jones
Milford United II 1-4 Neyland II
Neil Turner    
Pennar Robins III 6-0 Solva II
Ross Vincent
Jay Kilby
Sam Southcott
Sam Davies
Connor Willis
Cameron Sell
   
St Clears II 3-3 Narberth II
Joe Court 2
Phil Evans
  Rhys Williams
John Marson
Jordan Howell
St Florence 2-2 Tenby
Jake Webster
Ashley Smith
  Daryl Mansbridge
Mike Ryder
St Ishmaels II 2-4 Broad Haven II
     

Sat 5 Oct, 2019

     
Broad Haven II 3-1 Neyland II
Dave Roberts 2
Rob McNaughton
  Jay Kennedy
 
Haverfordwest CC II 12-4 St Florence
Liam Sheehan 4
Ewan Payne 4
Tom Morris 2
Gary Reynolds
Joey Evans
  Jake Webster 3
George Wilikins


 
Milford United II 4-0 St Ishmaels II
Tom Blockwell
Tom Bullivant
Brad Davies
Dan McAllen
   
Narberth II 2-1 Camrose II
Rhys Williams
Harry Gotham
  Naughton Williams
 
Solva II 5-2 St Clears II
Corey John 2
Will Griffin 2
Joe Turner
  Sean Lynch
Zach Almond
 
Tenby 5-0 Pennar Robins III
Jerome Mansbridge 3
Daryl Mansbridge
Joe Evans
   

Sat 28 Sep, 2019

     
Broad Haven II 5-1 Narberth II
Dave Roberts 2
Walter Lovell
Garin Scriven
Gareth Pawlett
   
Pennar Robins III 1-5 Haverfordwest CC II
     
St Clears II 2-5 Milford United II
     
St Ishmaels II 1-5 Neyland II
Leighton Scale

 
  Andrew Smith 3
Jamie Evans
Harley Barrett
Tenby 13-1 Camrose II
Billy Lawrence 4
Jerome Mansbridge 4
Daryl Mansbridge 4
Jacob Hipkiss
 
   

Sat 21 Sep, 2019

     
Broad Haven II 5-0 St Clears II
Rob McNaughton 3
Cieran Rees 2
   
Narberth II 3-3 Haverfordwest CC II
Callum Phillips
Rhys Hughes
Mehdi Jegham
  Ewan Payne 2
Alex Busra
 
Pennar Robins III 0-2 Neyland II
     
Solva II 3-7 St Ishmaels II
     
St Florence 2-2 Camrose II
Jake Webster 2
 
  Nathan Lowe
Brom Ham

Sat 14 Sep, 2019

     
Milford United II 2-2 Narberth II
Liam Davies 2   Rhys Hughes
Harry Gotham
Neyland II 4-0 Camrose II

*Sponsored by Travis Perkins, Milford Haven
   
Pennar Robins III 4-3 St Florence
Jay Kilby 3
Carl Vincent
 
  Jake Webster
Ashley Smith
George Langdon
Solva II 1-8 Broad Haven II
Leo Dinmore


 
  Rob McNaughton 4
Gareth Pawlett
Dave Edwards 2
OG
St Clears II 0-12 Tenby
     
St Ishmaels II 1-2 Haverfordwest CC II
Ashley Cleverley
 
  Jamie Cato
Gary Reynolds

Sat 7 Sep, 2019

     
Broad Haven II 5-4 Milford United II
Drew Grove
Kieran Rees
Davie Roberts
Rob McNaughton
OG
  Liam Davies 4



 
Camrose II 4-2 St Ishmaels II
James Williams
Morgan Bromham
Shaun Pert
Luke Eden
  Lyndon Clark
Tyler Shield

 
Haverfordwest CC II 4-1 St Clears II
Ewan Payne
Liam Sheehan 2
Tom Morris
  Shawn Lynch

 
Narberth II 2-0 Pennar Robins III
Rhys Hughes
Dylan Hughes
   
St Florence 5-2 Neyland II
Jay Kennedy
Ashley Smith
Mally Paxton
  Andrew Smith 2

 
Tenby 19-0 Solva II
Jerome Mansbridge 7
Mike Ryder 5
Billy Lawrence 2
Matthew Webb 2
Daryl Mansbridge
Jacob Hipkiss
Dan Storer