Manderwood Division 3 League Results

Sat 9 Nov, 2019

     
Camrose 2-0 Goodwick United II
Norton Williams
Mikey Loveridge
   
Cosheston AFC 8-2 Letterston
Jake Campbell 6
Dalton Boswell
Bernd Schilke
   
Haverfordwest CC P-P Carew II
     
Milford Athletic 5-0 Fishguard Sports II
Mike Fuller
Steve Allen
Jamie Barrett
Callum Stanett
Gareth Quirk
   
Pembroke Boro 2-12 Monkton Swifts II
Phil John
?Joey Williamson



 
  Luke Hendry 4
Carl Rees 2
Josh Sture 2
Liam Butland
Jordan Kilby 2
Ryan Eynon
Pendine P-P Clarbeston Road II
     

Sat 2 Nov, 2019

     
Camrose P-P Goodwick United II
     
Cosheston AFC P-P Letterston
     
Haverfordwest CC P-P Carew II
     
Milford Athletic P-P Fishguard Sports II
     
Pembroke Boro P-P Monkton Swifts II
     
Pendine P-P Clarbeston Road II
     

Sat 26 Oct, 2019

     
Letterston 2-5 Haverfordwest Cricket Club
Tyler Booker
Joe Jones



 
  Kieran Walker 2
Travis Jones
Jack Ashman
Liam Sheehan
Goodwick United II 0-1 Milford Athletic 

 
  Mike Cooper


 
     
     
     
     
     
     

Sat 19 Oct, 2019

     
Camrose 8-3 Letterston
Mikey Loveridge 4
Rhodri Howell 2
Iwan Osborne
Will Bateman
  Bryan Mathias 3


 
Goodwick United II 2-5 Monkton Swifts II
Stephen Evans 2


 
  Luke Hendry 2
Liam Butland
Josh Sture
Carl Ross
Haverfordwest CC 2-3 Clarbeston Road II
     
Pembroke Boro 2-8 Carew II
Phil John 2



 
  Hadyn Shapcott
Adam Muskett 2
Harvey Langstone
Sam Christopher
James Worrell
Carl Thomas
OG
Pendine P-P Fishguard Sports II
     

Sat 12 Oct, 2019

     
Carew II 0-2 Milford Athletic
     
Cosheston AFC 5-2 Camrose
Ryan Bowen
Luke Wickland
Dalton Boswell
Jake Campbell 2
  Mikey Loveridge
Norton Williams

 
Monkton Swifts II 3-0 Clarbeston Road II
Corey Mair
Liam Butland
Luke Hendry
   
Pembroke Boro 2-4 Fishguard Sports II
Phil John 2

 
  Gareth Mathias 2
Stuart Murrell
Gary Delaney

Sat 5 Oct, 2019

     
Camrose 3-3 Haverfordwest CC
Will Bateman 2
Alec Larsen
  Travis Jones 2
Simon Owen
Goodwick United II 6-0 Clarbeston Road II
     
Milford Athletic 7-1 Letterston
Callum Standwick 3
Ben Fairbairn
Nathan Daines
Jonny Lydon
OG
   
Monkton Swifts II 6-1 Carew II
Luke Hendry 3
Liam Butland 2
Daniel Heets
  Adam Muskatt

 
Pembroke Boro 1-6 Cosheston AFC
Stuart Slater

 
  Nathan Ferrier 2
Luke Wickland 2
Gavin Wickland
Stuart Ferrier
Pendine P-P Fishguard Sports II
     

Sat 28 Sep, 2019

     
Carew II 3-1 Goodwick United II
Adam Muskett 2
OG
  Darren Devonald
 
Clarbeston Road II 0-4 Fishguard Sports II
    Kieron Griffiths 2
Gareth Mathias
Simon Jones
Haverfordwest CC 2-3 Milford Athletic
    Ben Fiarbairn
Hayden Dimond
Marcus Allen
Letterston 2-12 Monkton Swifts II
Gavin McKee
Shane Boswell



 
  Luke Hendry 6
Harry Turner 2
Jordan Kilby
Ryan Eynon
Josh Sture
Liam Butland
Camrose 3-2 Pendine
Mikey Loveridge
Iwan Osborne
Will Bateman
  Adam Moore
Damien Lewis
 

Sat 21 Sep, 2019

     
Fishguard Sports II 1-2 Carew II
Sean Thomas   Adam Muskett 2
Monkton Swifts II 4-2 Cosheston AFC
Luke Hendry
Carl Rees
Ryan Boswell
OG
   
Pembroke Boro 7-4 Goodwick United II
Jake Campbell 3
Stuart Slater 2
Phil John 2
 
  Jack Griffiths
Ieuan James
Tom Davies
Ewan Evans

Sat 14 Sep, 2019

     
Camrose 1-6 Milford Athletic
    Hayden Diamond 3
James Larson 2
OG
Carew II 9-0 Clarbeston Road II
Adam Muskett 4
Morgan Broomhall 3
Dario Rossi
Carl Thomas
   
Cosheston AFC 6-1 Goodwick United II
Luke Wickland 2
Stuart Ferrier
Ryan Bowen
Dalton Boswell
Simon Lewis
  Steve Evans



 
Haverfordwest CC 3-4 Monkton Swifts II
Kieran Walker
Travis Jones
Lee Curruthers
   
Letterston 4-6 Fishguard Sports II
Dean Jefferies 3
Shane Boswell

 
  Simon Jones 2
Gary Delaney
Kieran Griffiths 2
Ryan Davies
Pembroke Boro 4-6 Pendine
Stuart Slater 2
Jordan Wright
Jack Beynon

 
  Jamie Blewitt 2
Damien Lewis
Callum Siddle
Jason Reynolds
Paul Langdon

Sat 7 Sep, 2019

     
Clarbeston Road II 1-3 Letterston
Aaron Ormond    
Fishguard Sports II 0-0 Cosheston AFC
     
Goodwick United II 1-3 Haverfordwest CC
Darren Devonald   Lee Curruthers 2
Dan Thomas
Milford Athletic 7-2 Pembroke Boro
Hayden Diamond 4
Callum Standwick 2
James Larson
   
Monkton Swifts II 9-5 Camrose
Luke Hendry 4
Jordan Kilby 3
Corey Mair
Liam Butland
   
Pendine 2-1 Carew II
Damien Lewis
OG
  Carl Thomas